Sokół wyszarpał remis w Nowym Dworze

Drugi remis Sokoła Aleksandrów w nowym sezonie III ligi łódzko-mazowieckiej. Zespół Michała Bistuły wywiózł bezbramkowy remis z Nowego Dworu Mazowieckiego. Spadkowicz z II ligi, zespół Świtu miał momentami dużą przewagę. Zawodnicy gospodarzy nie znaleźli jednak recepty na defensywę drużyny z Aleksandrowa.

O pierwszej połowie spotkania można napisać właściwie tylko tyle, że się odbyła. Żadna z drużyn nie stworzyła tak naprawdę dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Mecz toczył się w środku pola, a ostra gra gospodarzy przełożyła się na trzy żółte karki. Do przerwy było 0:0.

Pięć minut po wznowieniu groźnie zaatakował Sokół. Szansę na uzyskanie prowadzenia miał Mikołaj Zwoliński, ale jego strzał bez żadnych problemów obronił występujący w barwach Świtu łodzianin Karol Domżał. W 60. minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Mateusz Zawiska. Piłka trafia w poprzeczkę bramki Sokoła. Świt kontynuował natarcie i w 68. minucie szczęście dopisało podopiecznym Michała Bistuły. Z wrzuconą w pole karne piłką rozminęło się aż trzech graczy gospodarzy. Zespół z Nowego Dworu nie schodził właściwie z połowy Sokoła, a pod bramką Sebastiana Ostrowskiego co chwilę dochodziło do gorących spięć. Golkiper przyjezdnych nie dał się jednak pokonać. W ostatnich minutach goście śmielej zaatakowali i przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Aleksandrów 0:0

Sokół: Ostrowski – Golański ż, Bierżyński, Klepczarek, Gajewski – Knera (76′ Wrzesiński), Zwoliński (83′ Kwiatkowski ż), Osowski ż, Obi Uche, Pawlak – Chojecki.

Źródło: lajfy.com