Czternaście goli dublerów Widzewa

W sparingowym spotkaniu, które odbyło się w Drzewicy, Widzew rozgromił Syrenkę Zakościele 14:0 (11:0). Mecz z drużyną grającą w piotrkowskiej klasie A miał na celu pomoc dublerom w utrzymaniu rytmu meczowego. Aż sześć bramek w tym meczu zdobył Adam Duda. Jedno trafienie zaliczył testowany Patrick Majcher.

Widzew nie zgłosił w tym sezonie drużyny rezerw. Pomysłem na utrzymanie meczowego rytmu są sparingi z zespołami, które nie rozpoczęły jeszcze ligowych rozgrywek. Syrenka Zakościele to drużyna, która zdecydowanie ustępowała umiejętnościami widzewskim dublerom. Już do przerwy łodzianie prowadzili 11:0. W drugiej połowie zmniejszyli nieco tempo i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 14:0.

Syrenka Zakościele – Widzew Łódź 0:14 (0:11)
Bramki: Adam Duda 5, 13, 17, 24, 41, 47, Maksymilian Rozwandowicz 16, Patrick Majcher 31, Damian Warchoł 32, 40, 45, 65, 70, Jakub Czapliński 33

Widzew: Hamzić (75′ Wlazłowski) – Stępiński, Rozwandowicz (60′ Kozieł), Pidvirnyi, Stępień – Sołtysik, Czapliński, Majcher (65′ Piela), Kasperkiewicz (70′ Rakowski) – Duda, Warchoł.

Źródło: widzewiak.pl