Młody Bełchatów nadal bez wygranej

Drugiej porażki w Centralnej Lidze Juniorów doznał PGE GKS Bełchatów. Tym razem młodzi bełchatowianie przegrali na własnym boisku z MKS Polonią Warszawa 1:4 (0:4). Honorowego gola dla Brunatnych strzelił w 58. minucie Krystian Pałczyński. Rywale już po pierwszej odsłonie prowadzili różnicą czterech bramek.

Gospodarze byli bezradni i potrafili w drugiej połowie odpowiedzieć tylko trafieniem Pałczyńskiego. W pierwszym meczu PGE GKS przegrał z inną drużyną ze stolicy, Legią 0:3.

Wyjazdowej porażki doznał również Łódzki Klub Sportowy, który musiał uznać wyższość Cracovii Kraków. W tabeli łodzianie plasują się na szóstej pozycji natomiast bełchatowianie z zerowym dorobkiem punktowym zamykają tabelę Centralnej Ligi Juniorów.

PGE GKS Bełchatów – MKS Polonia Warszawa 1:4 (0:4)