Pojedynek ptasich drużyn dla Sokoła

Sokół Aleksandrów wygrał z Pelikanem Łowicz 1:0 (0:0) w środowym meczu rozegranym w ramach 3. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Dla gospodarzy było to pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej. Komplet punktów zapewnił Sokołowi Łukasz Chojecki.

Zdecydowanie lepiej w pierwszej odsłonie spisywali się gospodarze. Podopieczni Michała Bistuły stworzyli sobie kilka niezłych okazji, ale nie byli w stanie pokonać dobrze dysponowanego tego dnia Przemysława Perzyny. Golkiper spisał się znakomicie broniąc strzały Mikołaja Zwolińskiego i Damiana Pawlaka. W 17. minucie skuteczny sposób znalazł Łukasz Chojecki, który wykorzystał podanie od Samuela Obi Uche. Łowiczanie mieli problemy z przedostaniem się pod pole karne rywali i grali bardzo chaotycznie. Większość akcji toczyła się w środku pola. Tuż przed przerwą dobrą okazję na wyrównanie zmarnował Damian Dombrowski.

Po przerwie aleksandrowianie starali się kontrolować przebieg pojedynku. W 65. minucie gospodarzy mógł ukąsić Bartosz Narożnik. Napastnik Pelikana po wyjściu na wolne pole i przebiegnięciu połowy boiska przegrał pojedynek sam na sam z Sebastianem Ostrowskim. W drugiej minucie doliczonego czasu gry piłkę meczową na nodze miał Michał Żółtowski, ale przestrzelił z kilku metrów.

Sokół Aleksandrów – Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)