Zawisza ma komplet, Widok zaś zero

Zawisza Rzgów samodzielnym liderem IV ligi łódzkiej. Zespół Piotra Kupki wygrał trzeci mecz z rzędu. Pokonał na własnym boisku Widok Skierniewice 3:0 (0:0). Spotkanie mogło ułożyć się inaczej gdyby w końcówce pierwszej połowy rzut karny wykorzystał Tomasz Cybulski.

Napastnik Widoku okazał się jednak nieskuteczny z linii jedenastu metrów i do przerwy był remis 0:0. Zawisza objął prowadzenie osiem minut po wznowieniu gry. Łukasza Michalaka pokonał kapitan gospodarzy Michał Osiński. Pozostałe gole padły w doliczonym czasie spotkania. Na 2:0 podwyższył Filip Skupiński, a chwilę później z rzutu karnego nie pomylił się doświadczony Rafał Kubiak. Zawisza prowadzi w ligowej tabeli mając dziewięć punktów. Widok zanotował fatalny start. Przegrał wszystkie mecze i obok Orła Nieborów zamyka czwartoligową klasyfikację.

Zawisza Rzgów – Widok Skierniewice 3:0 (0:0)
Bramki: Michał Osiński 53, Filip Skupiński 90, Rafał Kubiak 90-karny

Zawisza Rzgów: Pasiński – Górski, Nawrocki, Czernik, Tonn – Skupiński ż, Kubiak, Bogołębski (90′ Mielczarek), Osiński – Wałęski ż (70′ Różalski), Chmielewski.
Trener: Piotr Kupka

Widok Skierniewice: Michalak – Mitrowski, Sopyła, Kurzawa, Kowalczyk ż – Potocki ż (70′ Markowski), Lipiński, Stangreciak ż (48′ Papież, 73′ Staszewski), Basiński ż, Karwat (55′ Klimczak) – Cybulski.
Trenerzy: Łukasz Korwek – Piotr Wysocki

Sędziował: Marcin Tądel (Sieradz). Widzów: 100

Źródło relacji i zdjęcie: widokskierniewice.pl