Sokół wygrał drugi raz z rzędu

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Sokoła Aleksandrów. Po wygranej z Pelikanem Łowicz podopieczni Michała Bistuły wygrali na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:0 (1:0) w spotkaniu 4. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Zwycięskiego gola dla zielono-białych strzelił w 24. minucie Samuel Obi Uche.

W pierwszej odsłonie lekka przewaga należała do aleksandrowian. Przyjezdnym udało się to udokumentować w 24. minucie. Po błędzie obrońcy piłkę przejął Samuel Obi Uche, który zdecydował się na techniczne uderzenie. Futbolówka znalazła drogę do bramki. Przed przerwą szansę na podwyższenie wyniku miał Mateusz Miłosz, ale z kilku metrów uderzył piłkę głową nad bramką.

Po przerwie zdecydowaną przewagę osiągnęli gospodarze. Pogoń stwarzała zagrożenie pod bramką Sebastiana Ostrowskiego głównie po stałych fragmentach gry. Znakomicie w polu karnym spisywali się obrońcy Sokoła, którzy za każdym razem oddalali zagrożenie. Goście grali z kontry. W 75. minucie po jednej z nich i uderzeniu Oskara Osowskiego piłka lecąca w stronę bramki odbiła się od jednego z defensorów i wyszła poza plac gry. Zielono-białym udało się dowieźć korzystny rezultat do ostatniego gwizdka i wywieźć z Grodziska Mazowieckiego trzy punkty.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)