Czwartoligowy hit dla KS Paradyż

KS Paradyż pewnie pokonał Ner Poddębice 2:0 (0:0) w najciekawszym spotkaniu 4. kolejki IV ligi łódzkiej. Zespół Zbigniewa Podsiebierskiego odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu i zapomniał już o wstydliwej wpadce z pierwszej kolejki w Błaszkach. Wszystko wskazuje na to, że paradyżanie po raz kolejny liczyć się będą w walce o czołowe lokaty w lidze.

O wygranej gospodarzy zdecydował pierwszy kwadrans drugiej połowy. Tuż po wznowieniu gry Michała Sokołowicza pokonał Michał Bańczyk. Ner rzucił się do odrabiania strat, ale Paradyż zachował się jak wytrawny bokser. W 55. minucie wyprowadził drugi cios, a prowadzenie podwyższył niezawodny Mariusz Koćmin. Podopieczni trenera Podsiebierskiego prowadząc 2:0 zwolnili tempo gry, kontrolując w pełni przebieg spotkania. Poddębiczanie próbowali zmienić losy meczu, ale obrona gospodarzy spisywała się bez zarzutu. Po tej wygranej KS Paradyż zajmuje drugie miejsce w tabeli ustępując tylko świetnie dysponowanemu Zawiszy Rzgów (4 mecze, 4 zwycięstwa).

KS Paradyż – Ner Poddębice 2:0 (0:0)
Bramki: Michał Bańczyk 46, Mariusz Koćmin 55

KS Paradyż: Jędrzejewski – Majsak, Łukasik, Telus, Majewski – Kos (46′ Gambka), Bańczyk, Berc ż, Bińkowski (46′ Kalinowski ż), Grzybek (78′ Śliwka) – Koćmin (89′ Lenart).
Trener: Zbigniew Podsiebierski

Ner: Sokołowicz – Owczarek, Dopierała (53′ Świątkiewicz), Stajewski, Pałczyński (58′ Pabjańczyk) – Woźniak, Czekalski, Rachubiński, Jurkowski, Okoński – Szmytka (35′ Jarczewski).
Trener: Witold Obarek

Źródło i zdjęcie: nerpoddebice.futbolowo.pl