Mechanik pewnie wygrał z rezerwami

Mechanik Radomsko pokonał rezerwy PGE GKS Bełchatów 3:0 (1:0) w wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki IV ligi łódzkiej. Dwie bramki dla drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Kowalskiego strzelił Tomasz Walioszczyk, a jedno trafienie dołożył również Przemysław Kornacki.

W poprzednim sezonie obie drużyny rywalizowały w III lidze łódzko-mazowieckiej. Co ciekawe Mechanik zdobył z bełchatowskimi rezerwami sześć punktów. Wygrał w Bełchatowie 2:0, a mecz w Radomsku (na boisku 1:0 dla GKS II) został zweryfikowany jako walkower dla radomszczan. Niedzielne spotkanie przebiegało pod dyktando przyjezdnych. Pawła Lenarcika pokonał w 16. minucie Tomasz Walioszczyk i była to jedyna bramka pierwszej połowy meczu. W drugiej części gry Mechanik zdobył jeszcze dwa gole. Na 2:0 podwyższył Przemysław Kornacki, a wynik spotkania ustalił z rzutu karnego Walioszczyk.

PGE GKS II Bełchatów – Mechanik Radomsko 0:3 (0:1)
Bramki: Tomasz Walioszczyk 16, 65-karny, Przemysław Kornacki 54

PGE GKS II: Lenarcik – Stolarczyk, Kowalski, Witasik, Szymorek – Sitarz (59′ Nouri), Raś – Zięba, Kondracki, Grzejda (72′ Nowiński) – Łabędzki (72′ Paluszkiewicz).

Mechanik: Krzyżowski – Woźniak, Lewacki, Michalski, Perliński – Walioszczyk (68′ Królik), Brych, Antczak, Kornacki, Żak (83′ Nowak) – Majewski (90′ Jakub Tazbir).