Trzecia porażka młodego Bełchatowa

Nie mogą przełamać fatalnej serii porażek piłkarze PGE GKS Bełchatów występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Tym razem młodzi bełchatowianie przegrali na wyjeździe z Wisłą Kraków 1:2 (0:0). Brunatni byli bliscy wywiezienia z  Krakowa punktu, ale nie wykorzystali szansy w ostatniej akcji meczu.

Bramki w tym spotkaniu padły dopiero po przerwie. Gospodarze objęli prowadzenie w 68. minucie po trafieniu Grzegorza Kociołka. Siedem minut później na 2:0 podwyższył Grzegorz Marszalik. Bełchatowianie odpowiedzieli dopiero w 81. minucie kiedy kontaktowego gola zdobył Krystian Pałczyński. W doliczonym czasie gry doskonałej szansy na wyrównanie nie wykorzystał Kacper Banasiak. Po jego strzale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

Porażki doznał również Łódzki Klub Sportowy. Łodzianie przegrali przed własną publicznością ze Stalą Mielec 2:4. Obie bramki dla ŁKS strzelił Łukasz Dynel.

Wisła Kraków – PGE GKS Bełchatów 2:1 (0:0)
Grzegorz Kociołek 68, Grzegorz Marszalik 75 – Krystian Pałczyński 81

PGE GKS: Bruchajzer – Hertel, Stępień, Michalski (87′ Mazerant), Kołodziej (82′ Góralczyk) – Majchrowski, Bociek, Gierich (79′ Kolus), Banasiak, Maciejewski – Pałczyński.

Źródło: gksbelchatow.com