Kamil Kiereś: Czujemy niedosyt

PGE GKS Bełchatów doznał pierwszej porażki w sezonie przegrywając w Krakowie z Wisłą 0:1 (0:1). Trener Kamil Kiereś przyznał na konferencji prasowej, że jego zespół dał się niepotrzebnie zdominować w pierwszej połowie. Żałował również braku skuteczności w ostatnich minutach.

– Kraków to piękne miasto, ale bardzo nieprzyjemne pod względem piłkarskim dla zawodników z Bełchatowa. Przyjechaliśmy na stadion Wisły, aby walczyć o punkty, zdając sobie jednak sprawę, że nie jesteśmy faworytem – powiedział trener PGE GKS Kamil Kiereś.
Martwi mnie na pewno, jak wyglądało spotkanie w pierwszej połowie. Daliśmy się zdominować Wiśle, która m.in. poprzez krótkie podania kreowała swoją grę. Nie potrafiliśmy się w tym odnaleźć. Zabrakło w tej części spotkania kreatywności, a efektem dominacji krakowian była stracony przez nas gol. Po przerwie ustawiliśmy się bardziej ofensywnie, zaczęliśmy stwarzać sytuacje. Na pewno czerwona kartka dla jednego z rywali pozwoliła uczynić nasze grę jeszcze bardziej ofensywną. Zabrakło jednak jakości ostatniego podania czy strzałów na bramkę. Na pewno czuję niedosyt po tym meczu – zakończył szkoleniowiec „Brunatnych”.

Źródło: gksbelchatow.com