Magistracki urzędnik pogrążył Concordię

Wszystkie sobotnie mecze w piotrkowskiej klasie okręgowej kończyły się wygranymi gospodarzy. W najciekawszym spotkaniu Świt Kamieńsk pokonał spadkowicza z IV ligi łódzkiej – Concordię Piotrków 2:1 (0:1). O wyniku meczu zdecydował Jarosław Bąkowicz, który pracuje…w Urzędzie Miasta w Piotrkowie. Swoje piłkarskie hobby od lat realizuje natomiast w Świcie Kamieńsk.

W barwach Concordii zadebiutował 17-letni bramkarz Daniel Niżnik, którego piotrkowski klub wypożyczył z GKS Bełchatów. Wpisany został do meczowego protokołu. Miał zagrać także Nigeryjczyk Ajibola Oshikoya. Przyjechał on nawet na mecz do Kamieńska, ale na miejscu okazało się, że zapomniał dokumentów i kierownik Concordii Marek Markowski nie mógł go wpisać do składu. Po pierwszej połowie prowadziła Concordia 1:0 po bramce Mariano Aniksona. Druga połowa należała jednak do Świtu. Tuż po wznowieniu gry do wyrównania doprowadził Krzysztof Koper, a decydujący cios zadał gościom Bąkowicz – kierownik Biura Prasowego w piotrkowskim magistracie. Najwyższe zwycięstwo odniósł GUKS Gorzkowice, który rozbił aż 5:1 (3:1) Ceramikę Opoczno. Na uwagę zasługuje druga wygrana beniaminka z Niechcic i kolejne bramki Rafała Kubicza.