Dawid Przezak uratował punkt

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie 5. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy WKS Wieluń i GKP Targówek Warszawa. Gospodarze uratowali punkt w ostatnim kwadransie za sprawą Dawida Przezaka, który dwukrotnie wykorzystał zagrania Błażeja Karasiaka.

Pierwszą groźną sytuację stworzyli w tym spotkaniu wielunianie. Po strzale Błażeja Karasiaka piłka minimalnie przeleciała obok bramki przyjezdnych. W 18. minucie WKS stracił kuriozalną bramkę. Niegroźne uderzenie z dystansu odbiło się od Karasiaka i bramkarz wielunian Rafał Kotecki musiał wyciągać piłkę z siatki. Podopieczni Andrzeja Lewandowskiego nie załamali się takim obrotem sprawy i chcieli szybko doprowadzić do wyrównania. Przed przerwą jednak to się nie udało. Początek drugiej części gry przyniósł Targówkowi drugiego gola, którego gościa ponownie zdobyli po zaskakującym strzale z dystansu. Wielunianie przycisnęli jeszcze mocniej i dopięli swego. Dawid Przezak dwukrotnie wykorzystał podania Karasiaka i mecz zakończył się remisem 2:2.

WKS Wieluń – GKP Targówek (Warszawa) 2:2 (0:1)
Bramki dla Wielunia: Dawid Przezak 78, 85

WKS Wieluń: Kotecki – Ciężki, Karasiak, Fornalczyk (79′ Dubiel), Maczurek – Banaś, Wójcicki, Adamczyk, Wira (71′ Piotr Przezak), Zawieja – Dawid Przezak.