Sokół wygrał trzeci raz z rzędu

Sokół Aleksandrów wiceliderem III ligi łódzko-mazowieckiej. Zespół Michała Bistuły wygrał trzeci mecz z rzędu pokonując na własnym boisku Pogoń II Siedlce 3:0 (1:0). Dwa gole dla Sokoła zdobył Obi Uche, a trzecią bramkę dołożył Damian Pawlak. Aleksandrowianie mają na koncie jedenaście punktów.

Do 20. minuty mecz toczył się nieoczekiwanie pod dyktando gości, którzy nie mogli sobie jednak poradzić z bardzo dobrze grającą defensywą Sokoła. Rezerwy Pogoni najlepszą sytuację do zdobycia bramki stworzyły w 39. minucie. Po strzale Adriana Zawadki piłka odbiła się od słupka. Zemściło to się w 42. minucie. W podbramkowym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Samuel Obi Uche i Sokół do przerwy prowadził 1:0.

W drugiej połowy przewaga gospodarzy nie podlegała już żadnej dyskusji. Uskrzydleni gospodarze już pięć minut po wznowieniu gry podwyższyli na 2:0. Strzelcem gola ponownie okazał się Obi Uche. Wynik spotkania ustalił w 72. minucie Damian Pawlak. Przed wyższą porażką uchronił gości dobrze broniący golkiper Karol Budzikur.

Sokół Aleksandrów – Pogoń II Siedlce 3:0 (1:0)
Bramki: Samuel Obi Uche 42, 50, Damian Pawlak 72

Sokół: Ostrowski – Gajewski, Klepczarek, Bierżyński, Golański – Pękała (38′ Pawlak), Zwoliński (90′ Kwiatkowski), Oborowski, Obi Uche (85′ Miłosz), Wrzesiński (75′ Radowicz) – Chojecki.