Krośniewianka rozbiła KS Kutno

Krośniewianka Krośniewice pewnie pokonała KS Kutno w derbowym meczu 2. kolejki III grupy łódzkiej klasy A. Mimo początkowej dominacji goście nie potrafili wyjść na prowadzenie i całkowicie oddali inicjatywę rywalom, którzy nie mieli dla kutnian już żadnej litości.

Kutnianie od pierwszych minut posiadali wyraźną przewagę jednak nie potrafili jej wykorzystać. Najlepszą okazję goście mieli w 12. minucie kiedy najpierw uderzenie głową Huberta Pokorskiego na rożny sparował golkiper, a chwilę później strzał z trzech metrów Jacka Walczaka wybili obrońcy. Gospodarze przetrzymali ofensywę rywali i w 33. minucie wyszli z szybką kontrą, którą wykończył Krystian Osiński.

W drugiej połowie przewaga należała do Krośniewianki. Gospodarze szybko podwyższyli prowadzenie. W 54. minucie Karola Czekalskiego z rzutu karnego pokonał Osiński. Chwilę później na 3:0 podwyższył Michał Szymczak. Krośniewiczanie kontrolowali przebieg gry i nastawili się głównie na kontry. W 87. minucie końcowy rezultat ustalił Szymczak.

Krośniewianka Krośniewice – KS Kutno 4:0 (1:0)