Paradyż pewnie wygrał w Moszczenicy

KS Paradyż wygrał z Włókniarzem Moszczenica 3:0 (2:0) w wyjazdowym meczu zamykającym 7. kolejkę spotkań. Wicemistrz poprzedniego sezonu nie dał gospodarzom żadnych szans i pewnie sięgnął po trzy punkty.

Spotkanie było rozgrywane pod dyktando gości. KS Paradyż przez cały wymiar czasowy posiadał wyraźną przewagę. Przyjezdni prowadzenie objęli w 24. minucie po trafieniu Przemysława Bińkowskiego. W odpowiedzi dobrą okazję zmarnował Maciej Toma, który wszedł w pole karne między dwóch obrońców i uderzył piłkę tuż nad poprzeczką. W 35. minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Grzybek.

Druga połowa niczym nie różniła się od pierwszej. Paradyżanie zdecydowanie przeważali i dążyli do powiększenia przewagi. Udało się to dopiero w 86. minucie Łukaszowi Bercowi, który pokonał Piotra Ćwikłę i ustalił końcowy rezultat.

Włókniarz Moszczenica – KS Paradyż 0:3 (0:2)
Przemysław Bińkowski 24, Łukasz Grzybek 35, Łukasz Berc 86

Włókniarz: Ćwikła – Kaźmierczak, Stańczyk, Godala ż, M. Świątek (64′ Brylikowski) – Nowak, Janiec, J. Świątek, Staniaszek – Toma, Jachymski ż.

Paradyż: Jędrzejewski – Majsak, Bańczyk, Telus ż, Majewski – Kalinowski (82′ Lenart), Grzybek (72′ Jura), Berc, Gambka (46′ Śliwka) – Bińkowski (70′ Kos), Koćmin.