Trzy gole w dogranym meczu

Aż trzy bramki padły w dogranym od 74. minuty meczu 3. kolejki II grupy sieradzkiej klasy a pomiędzy Iskrą Stolec a WKS Rokitnica 3:3 (2:0). Gospodarze do tej minuty prowadzili 2:1, ale ostatecznie pojedynek zakończył się podziałem punktów.

W pierwotnym terminie spotkanie zostało przerwane ze względu na nawałnicę jaka przeszła nad boiskiem. Wtedy po pierwszej połowie Iskra prowadziła po golach Rafała Brożyńskiego i Kamila Żbika 2:0. Przed przerwaniem pojedynku kontaktowego gola dla gości strzelił Jarosław Marczak. Piłkarz z Rokitnicy odegrał kluczową rolę w dogrywanym czasie gry dokładając dwie bramki. Remis gospodarzom zdołał uratować w samej końcówce Rafał Gurbiel i obie drużyny podzieliły się punktami.