Podział punktów w Rosanowie

Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się spotkanie LKS Rosanów z Włókniarzem Moszczenica w ramach 8. kolejki IV ligi łódzkiej. Obie bramki padły w drugiej odsłonie w przeciągu dwóch minut. Na trafienie Tomasza Czerepińskiego odpowiedział Marcin Staniaszek i oba zespoły podzieliły się punktami.

W pierwszej połowie to gospodarze prowadzili grę, ale nic z tego nie wynikało. Lepsze okazje na objęcie prowadzenia mieli przyjezdni. Swoje sytuacje zmarnowali jednak: Adam Kaźmierczak, Daniel Olejnik i Marcin Staniaszek. Znakomicie pomiędzy słupkami spisywał się również Bartosz Bartosiński, który kilka razy uratował gospodarzy przed stratą bramki.

Po przerwie w dalszym ciągu optyczna przewaga należała do Rosanowa. W 60. minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Czerepiński i LKS objął prowadzenie. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Tuż po wznowieniu gry wyrównał Marcin Staniaszek. W 65. minucie za faul taktyczny czerwoną kartkę ujrzał Sławomir Stańczyk i goście grali w osłabieniu. Od tego momentu obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale zabrakło skuteczności. Dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem dla Włókniarza nie wykorzystał Bartosz Jachymski, a w końcówce dobre okazje dla gospodarzy zmarnowali: Marek Wiosna i Michał Sobczak.

LKS Rosanów – Włókniarz Moszczenica 1:1 (0:0)
Tomasz Czerepiński 60 – Marcin Staniaszek 61

Rosanów: Bartosiński – M. Lewandowski, Słyścio, Czerepiński, Bartoszewski (35′ Hućko) – Głowiński, P. Lewandowski, Sobczak, Krawczyk (46′ Wiosna) – Gałecki, Goczał (76′ Michalak).

Włókniarz: Ćwikła – Godala, Stańczyk cz 65′, J. Świątek, Toma – Kaxmierczak, Staniaszek, Janiec, Brylikowski (63′ Nowak) – Jachymski, Olejnik.