Supersnajper obijał poprzeczkę

Piłkarze Stali Głowno wygrali ze Startem Brzeziny 3:0 (2:0) w zaległym meczu 6. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Wynik był najmniejszym wymiarem kary dla przyjezdnych. Stal wygrała pewnie i zasłużenie tworząc wiele sytuacji podbramkowych na podwyższenie rezultatu, których ostatecznie nie udało się jej wykorzystać.

Gospodarze objęli prowadzenie w 33. minucie po trafieniu Patryka Ignatowskiego. Chwilę później Mariusza Jatczaka pokonał Tomasz Kret. Po przerwie do siatki gości trafił jeszcze Tomasz Florczak, który w 86. minucie ustalił końcowy rezultat na 3:0. Wygrana Stali mogła być jeszcze bardziej okazała. Znakomitych okazji nie wykorzystał najlepszy snajper głownian Eryk Lebioda, który dwukrotnie trafił w poprzeczkę.

W innych zaległych meczach KKS Koluszki przegrał na własnym boisku z rezerwami Sokoła Aleksandrów 2:3, a Termy Uniejów zremisowały 3:3 z Włókniarzem Konstantynów.