Siedem bramek w Uniejowie

Od prawdziwego gradu bramek rozpoczęła się 8. kolejka łódzkiej klasy okręgowej. W piątkowy wieczór kibice zgromadzeni na stadionie w Uniejowie zobaczyli aż siedem bramek. Miejscowe Termy przegrały z PTC Pabianice 2:5 (1:2). Dziś zostanie rozegranych pięć spotkań natomiast dwa zaplanowano na niedzielę.

Bardzo szybko prowadzenie objęli piłkarze z Pabianic. Na listę strzelców już w 5. minucie wpisał się Przemysław Bartyzel. Dwanaście minut później z rzutu karnego wyrównał Jakub Jesionowski. Goście jeszcze przed przerwą zdołali wyjść na prowadzenie. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy do siatki rywali trafił Kamil Bartos. Termalnym ponownie udało się wyrównać w 57. minucie za sprawą Dariusza Piasecznego. Od tego momentu strzelali wyłącznie pabianiczanie. Golkipera gospodarzy pokonał jeszcze z rzutu karnego Rafał Cukierski oraz Mateusz Kling i Marcin Kaczmarkiewicz. Poniżej prezentujemy plan sobotnich i niedzielnych spotkań.