Pokaz siły Zjednoczonych Bełchatów

Po raz drugi w tym sezonie Zjednoczeni Gmina Bełchatów wysoko wygrali mecz z drużyną z czołówki piotrkowskiej klasy okręgowej. W 6. kolejce podopieczni Edwarda Cecota urządzili sobie strzelecki trening w meczu z rezerwami Omegi Kleszczów. United wygrali aż 6:1 (2:1).

W poprzedniej kolejce Zjednoczeni niespodziewanie zremisowali z LKS Mniszków 1:1 i do meczu z rezerwami Omegi Kleszczów przystąpili z wielką wolą rehabilitacji. Już w 5. minucie wynik spotkania otworzył Jan Rojek. Kwadrans później było 2:0, a do siatki gości trafił Krzysztof Opyd. Omega odpowiedziała kontaktowym golem Piotra Janeczka. W drugiej połowie na placu gry istniał już tylko zespół gospodarzy. United grali momentami koncertowo i zakończyli mecz wynikiem 6:1.

Po ubiegłotygodniowej wpadce nastroje w zespole były minorowe. Cieszymy się z wygranej, a dzisiaj drużyna pokazała również to, że nie tylko Jarek Kurzynoga strzela bramki – ocenił spotkanie Rafał Saternus, prezes Zjednoczonych.

Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Omega II Kleszczów 6:1 (2:0)
(Jan Rojek 5, 65, Krzysztof Opyd 20, 55, Jarosław Kurzynoga 73, Adam Kajdanek 78 – Piotr Janeczek 35)