UKS SMS znów wysoko wygrał

Nie zwalniają tempa piłkarki UKS SMS Łódź. W 5. kolejce I ligi kobiet (grupa północna) wygrały na wyjeździe z Zamłyniem Radom aż 11:0 (4:0). Łodzianki nie straciły jeszcze punktu i zdecydowanie prowadzą w ligowej tabeli. Legitymują się rewelacyjnym bilansem bramkowym 35:4.

W Radomiu już do przerwy łódzki zespół prowadził różnicą czterech trafień. Strzelecki festiwal rozpoczęła w 4. minucie Kinga Łodej. Przed przerwą bramkarkę Zamłynia pokonały jeszcze: Michalina Kowalska, Dominika Grad z rzutu karnego oraz Monika Walak. W drugiej połowie na boisku istniał już tylko UKS SMS. Nasza drużyna strzeliła rywalkom jeszcze siedem bramek i w efekcie wygrała aż 11:0. W szóstej kolejce UKS SMS zmierzy się na własnym boisku z rezerwami Medyka Konin i będzie zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

Zamłynie Radom – UKS SMS Łódź 0:11 (0:4)Bramki: Kinga Łodej 4, 54, Michalina Kowalska 25, 66, Dominika Grad 40-karny, 49, Monika Walak 43, Anna Rędzia 64, 71, Julita Ziółkowska 74, Aleksandra Grajko 76.