Młody ŁKS lepszy od Legii Warszawa

Dużą niespodziankę sprawili piłkarze ŁKS Łódź występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Młodzi łodzianie wygrali na wyjeździe w spotkaniu 8. kolejki z liderem rozgrywek Legią Warszawa 2:1 (1:1). Dzięki temu ŁKS wydostał się ze strefy spadkowej i wskoczył na dziewiąte miejsce w ligowej tabeli.

Goście objęli prowadzenie w 16. minucie po trafieniu Dominika Bonikowskiego. Rywale chwilę później wyrównali stan rywalizacji wykorzystując rzut karny. Łodzianie nie powiedzieli ostatniego słowa i w 48. minucie strzelili drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Dynel. Tym samym ŁKS ma dwanaście punktów i trzy oczka przewagi nad strefą spadkową.

Bezbramkowym remisem zakończyło się natomiast spotkanie PGE GKS Bełchatów ze Stomilem Olsztyn. Młodzi bełchatowianie mają jedenaście punktów i w tabeli plasują się tuż za łodzianami.