Bratobójczy pojedynek w Strykowie

Do niecodziennego spotkania doszło we wtorkowe popołudnie w Strykowie. Po raz pierwszy w meczu o stawkę zagrały dwie drużyny z jednego klubu. W  II rundzie Pucharu Polski okręgu łódzkiego pierwsza drużyna Zjednoczonych występująca w IV lidze łódzkiej pokonała drużynę rezerw występującą w łódzkiej klasie okręgowej 4:1 (0:1).

Niespodziewanie to rezerwy po pierwszej odsłonie schodziły do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. Gola już w 7. minucie strzelił Marcin Skroberanda. Pojedynek był bardzo ciekawy, a obie ekipy podchodziły do rywalizacji niezwykle poważnie. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Najpierw w 60. minucie na listę strzelców wpisał się Robert Kowalczyk, a następnie kolejno: Jakub Ryplewicz, Łukasz Nagański i Damian Podedworny. Pierwsza drużyna nie dała ostatecznie rezerwom żadnych szans i to podopiecznych Tomasza Szcześniaka zobaczymy w III rundzie.

Zjednoczeni II Stryków – Zjednoczeni Stryków 1:4 (1:0)
Marcin Skroberanda 7 – Robert Kowalczyk 60, Jakub Ryplewicz 65, Łukasz Nagański 73, Damian Podedworny 78

Zjednoczeni II: Jarocki – Maśliński, Żemigała, Hinc (46′ M. Neuman), Kaniewski – Makówczyński, Zawadzki, Małecki, Bełdziński – Stawiany, Skroberanda.

Zjednoczeni: Pająk – Majewski (46′ Błaszczyk), Wróblewski (46′ Sender), Mazurkiewicz, Drogosz – Lenart, Ryplewicz, Bergiel (70′ Podedworny), Kowalczyk – Ł. Neuman, Kluge (70′ Nagański).