Siedem bramek kibiców Widzewa

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze TMRF Widzew Łódź. Drużyna złożona z sympatyków łódzkiego klubu rozgromiła w spotkaniu 6. kolejki I grupy łódzkiej klasy B Sazan Pęczniew 7:0 (2:0). TMRF Widzew z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Przed tym pojedynkiem obie ekipy nie miały na swoim koncie żadnej porażki. Piłkarze z Pęczniewa w tym sezonie uważani są w gronie faworytów do awansu do klasy A. Nic zatem dziwnego, że gospodarze do tego meczu podeszli bardzo zmotywowani i szybko narzucili swój styl gry. W 15. minucie prowadzenie łodzianom dał Krystian Bielicki, który wykorzystał rzut karny. Przed przerwą drugiego gola zdobył Radosław Kacprzak.

Po zmianie stron TMRF Widzew kontrolował przebieg rywalizacji. W 56. minucie na 3:0 podwyższył Kamil Sosnowski. Na tym lider rozgrywek nie skończył. W ciągu niecałych dziesięciu minut łodzianie strzelili cztery gole. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Marcin Ślaski, a po jednej bramce dołożyli: Mateusz Kurak i Łukasz Żegota.

TMRF Widzew Łódź – Sazan Pęczniew 7:0 (2:0)
Krystian Bielicki 15-karny, Radosław Kacprzak 36, Kamil Sosnowski 56, Mateusz Kurak 70, Marcin Ślaski 75, 79, Łukasz Żegota 78

TMRF Widzew: Marcin Kurak – Dobrosiński, Bielecki, Gradecki, Pecyna (65′ Żegota) – Sosnowski, Stolarek, Brot (46′ Gabrych), Ślaski, Durys (60′ Mateusz Kurak) – Kacprzak (70′ Masłowski).