Chrząstawa zremisowała przegrany mecz

Takiego przebiegu spotkania nie przypominają sobie nawet najstarsi kibice LZS Chrząstawa (sieradzka klasa B, grupa III). Swojego czasu najbardziej medialny B-klasowy klub w Polsce przegrywał z Interem Woźniki Sieradz już 0:3. Zespół Bohdana Kwaśniaka nie poddał się jednak i wyrównał na 3:3! Trzy bramki chrząstawianie zdobyli w ciągu sześciu minut.

Do przerwy jak donosi serwis regiowyniki.pl goście prowadzili 2:0 po trafieniach Konrada Grudy i Jakuba Szczepanika. Kilka chwil po wznowieniu gry na 3:0 podwyższył Łukasz Stańczyk. I wtedy nastąpiło coś czego nikt się nie spodziewał. LZS Chrząstawa zaczął grać jak z nut. W 58. minucie gola na 3:1 zdobył Artur Gierczyna.  Następnie kontaktową bramkę strzelił Dominik Janik, a zaledwie 60 sekund później do remisu doprowadził Marcin Kamieniak. Wynik 3:3 nie uległ już zmianie i tym samym najgorszy jeszcze niedawno klub w Polsce ma na swoim koncie cztery punkty w rundzie jesiennej.

LZS Chrząstawa – Inter Woźniki Sieradz 3:3 (0:2)
Bramki: Artur Gierczyna 58, Dominik Janik 62, Marcin Kamieniak 63 – Konrad Gruda 21, Jakub Szczepanik 43, Łukasz Stańczyk 52

Źródło: regiowyniki.pl; własne