Kamil Matulka – Łukasz Mitek 2:2

Warta Sieradz zremisowała z Pilicą Białobrzegi 2:2 (1:1) w wyjazdowym meczu rozegranym w ramach 14. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Po trudnym spotkaniu podopieczni Tomasza Kmiecika wywieźli z Białobrzegów cenny punkt. Obie bramki dla Warty strzelił Łukasz Mitek.

Spotkanie było spektaklem dwóch głównych bohaterów. W rolach głównych wystąpili: Kamil Matulka i Łukasz Mitek. Obaj piłkarze strzelili po dwa gole. Jako pierwszy w 22. minucie piłkę do siatki posłał Matulka. Na odpowiedź Mitka nie trzeba było długo czekać. Napastnik Warty wyrównał sześć minut później.

W drugiej połowie obie drużyny miały swoje okazje na gole. W decydujących momentach brakło jednak skuteczności. Dopiero w 70. minucie fantastycznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mitek. Po jego uderzeniu z około dwudziestu metrów piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Gospodarze długo nie byli dłużni. Dwie minuty później do remisu doprowadził Matulka. Rezultat 2:2 utrzymał się do końcowego gwizdka i Warta wywalczyła cenny wyjazdowy punkt.

Pilica Białobrzegi – Warta Sieradz 2:2 (1:1)
Kamil Matulka 22, 72 – Łukasz Mitek 28, 70

Warta: Adamek – Swędrowski, Pankowski, Łochowski ż, Sosnowski – Bogdan, P. Kobierski ż, Stasiak ż, Bartłoszewski – Pluta ż (59′ Pietras), Mitek.