Stal Niewiadów wiceliderem

Beniaminek piotrkowskiej klasy okręgowej z Niewiadowa awansował na drugie miejsce w tabeli. Stal wygrała swoje spotkanie ze spadkowiczem z IV ligi – LKS Mierzyn i wykorzystała podział punktów w meczu na szczycie. W Emilinie Zjednoczeni Gmina Bełchatów zremisowali ze Szczerbcem Wolbórz 1:1 (0:0).

Najciekawszy w tym spotkaniu był ostatni jego kwadrans. W 75. minucie prowadzenie dał gościom Norbert Sypułek. Zjednoczonym udało się doprowadzić do wyrównania na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry kiedy do bramki Szczerbca trafił niezawodny Jarosław Kurzynoga. Aż siedem bramek zobaczyli kibice w Niechcicach. Miejscowy Start przegrał z Gerlachem Drzewica 3:4 (2:2). Trzy gole dla gości zdobył 17-letni Wojciech Ruta.