Widok bliski sprawienia niespodzianki

KS Paradyż pokonał Widok Skierniewice 3:1 (0:0) w spotkaniu 14. kolejki IV ligi łódzkiej. Zwycięstwo paradyżanom nie przyszło jednak łatwo. Widok zawiesił wysoko poprzeczkę gospodarzom i był bliski wywiezienia z Wielkiej Woli przynajmniej jednego punktu. Po spotkaniu zarówno działacze z Paradyża jak i Skierniewic mieli pretensje do sędziego Alberta Różyckiego.

Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Prowadzenie nieoczekiwanie uzyskał Widok. W 60. minucie Damian Sztocki wykorzystał świetne podanie od Łukasza Stangreciaka i było 1:0 dla gości. 120 sekund później zespół ze Skierniewic został osłabiony. Drugą żółtą kartką ukarany został Konrad Klimczak. Paradyż nie mógł tego nie wykorzystać. Dwukrotnie Bartłomieja Stokowskiego pokonał Michał Bańczyk i faworyt objął prowadzenie. Dwie minuty po drugiej bramce siły na boisku się wyrównały. Drugi żółty kartonik obejrzał Łukasz Berc. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Arkadiusz Lenart.

W opinii działaczy obu klubów w roli głównej w tym spotkaniu wystąpił Albert Różycki. Sędzia pokazał aż osiem żółtych i dwie czerwone kartki. Zdaniem przedstawicieli obu zespołów – zdecydowanie za dużo.

KS Paradyż – Widok Skierniewice 3:1 (0:0)
Bramki: Michał Bańczyk 68, 72, Arkadiusz Lenart 90 – Damian Sztocki 60

KS Paradyż: Jędrzejewski ż – Jura ż, Łukasik, Telus, Majewski – Bańczyk ż, Berc ż, cz, Kalinowski (46′ Gambka), Bińkowski (59′ Śliwka) – Grzybek (46′ Lenart), Koćmin (90′ Molin).
Trener: Zbigniew Podsiebierski

Widok: Stokowski – Jaworski ż, Borowiec, Klimczak ż, cz – Iwanowski (78′ Foks), Paprocki ż, Wrzodak, Kowalczyk, Sztocki – Stangreciak ż, Potocki.
Trenerzy: Łukasz Korwek, Piotr Wysocki

Sędziował: Albert Różycki (Łódź). Widzów: 50

Źródło i zdjęcie: widokskierniewice.pl