Pierwsze zwycięstwo LKS Mierzyn

Aż do jedenastej kolejki na pierwsze punkty czekali piłkarze spadkowicza z IV ligi łódzkiej. LKS Mierzyn po dziesięciu porażkach z rzędu wygrał mecz z lokalnym rywalem Startem Niechcice 5:3 (3:2). Z pozostałych sobotnich spotkań w piotrkowskiej klasie okręgowej na uwagę zasługuje wysoka wygrana Szczerbca Wolbórz, który odzyskał drugie miejsce w tabeli.

Kibice w Mierzynie zobaczyli aż osiem bramek. Gospodarze zwycięstwo przypieczętowali w końcówce kiedy to bramkarza Startu pokonali: Jarosław Kopa i Maciej Krawędek. Szczerbiec mecz z rezerwami Omegi Kleszczów rozpoczął najlepiej jak mógł. Już w 37. sekundzie objął prowadzenie po strzale Norberta Sypułka. Wyrównał tuż przed przerwą Karol Belica. Po przerwie podopieczni Ireneusza Komara zdobyli aż cztery gole. Po dwie bramki zapisali na swoim koncie Krzysztof Cłapa i Marek Rękorajski. W Piotrkowie Concordia zremisowała ze Stalą Niewiadów 1:1 (0:0). Prowadzenie dał Stali grający prezes klubu Bartosz Urbańczyk. Wyrównał w doliczonym czasie gry Diego Bezerra.