Wyjazdowy punkt Omegi Kleszczów

Jeden punkt wywalczyła w wyjazdowym pojedynku w Grodzisku Mazowieckim Omega Kleszczów. W meczu 15. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej zespół Tomasza Jaworskiego zremisował 3:3 (2:2) z miejscową Pogonią. Remis uratował gościom w 86. minucie Michał Dryja.

Omega objęła prowadzenie po kwadransie gry. Świetnym podaniem z głębi pola popisał się Dariusz Słomian. Piłka trafiła do debiutującego w pierwszym składzie Adriana Pędziwiatra, który mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W 32. minucie do wyrównania doprowadził Jakub Kołaczek. Omega chwilę później znów wygrywała. Podanie Dawida Berga wykorzystał Jakub Rozwandowicz. Prowadzenia nie udało się utrzymać i przed przerwą Pawła Wiśniewskiego pokonał Damian Jaroń.

W 55. minucie po raz drugi trafił do siatki Omegi Kołaczek i zanosiło się na wygraną gospodarzy. Na szczęście jednak po zamieszaniu w polu karnym piłkę skierował do bramki Michał Dryja i mecz zakończył się remisem.
Pozostaje niedosyt gdyż strzeliliśmy na wyjeździe trzy bramki i nie potrafiliśmy zdobyć kompletu punktów. Z drugiej strony jednak wywalczyliśmy cenny punkt – skomentował spotkanie kierownik Omegi, Piotr Szałański.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Omega Kleszczów 3:3 (2:2)
Bramki dla Omegi: Adrian Pędziwiatr 15, Jakub Rozwandowicz 36, Michał Dryja 86

Omega: Wiśniewski – Łucki, Dryja, Słomian, Jacak – Grzelak (81′ Kabziński), Rozwandowicz, Marciniak, Solecki, Berg – Pędziwiatr (58′ Cukiernik).