Jutrzenka umacnia się na pierwszej pozycji

Jutrzenka Warta odniosła pewne wyjazdowe zwycięstwo nad Prosną Wieruszów w spotkaniu 16. kolejki sieradzkiej klasy okręgowej. Komplet punktów wywalczył również KS Chojne. Wysokiej porażki doznał natomiast LUKS Bałucz, który został rozbity w Brąszewicach aż 5:0.

Znakomity mecz w barwach Jutrzenki rozegrał Rafał Różycki, który strzelił trzy gole. Po jednej bramce dołożyli: Bartosz Kaczor, Jarosław Szyc i Oktawian Maliszewski. Piłkarze „Juve” wygrali 6:0 i dzięki wpadce LUKS Bałucz umocnili się na pierwszej pozycji. Drugi w tabeli KS Chojne traci do lidera dwa punkty. Czwarty pojedynek z rządu wygrał natomiast MLKS Konopnica. Goście dopiero w drugiej połowie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.  W 65. minucie na listę strzelców wpisał się Witold Sowała, a w 83. minucie końcowy rezultat ustalił Marcin Kosecki. Poniżej prezentujemy komplet wyników wtorkowych spotkań.