Czarni i Jutrzenka mają już wolne

Wysokie wyjazdowe zwycięstwo 4:1 (1:1) odniosła Jutrzenka Drzewce nad Czarnymi Bednary w rozegranym awansem meczu 13. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej. Tym samym obie ekipy zakończyły rozgrywki rundy jesiennej.

Niespodziewanie już w 2. minucie za sprawą Adama Salomona gospodarze wyszli na prowadzenie. Goście odpowiedzieli dwadzieścia minut później golem Marcina Urbańskiego. Po zmianie stron strzelali już tylko przyjezdni. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Andrzej Perski, a jedno trafienie dołożył Hubert Nowak.

Czarni z zaledwie sześcioma punktami na koncie przezimują na ostatnim miejscu w tabeli. Jutrzenka natomiast zgromadziła 19 punktów i umocniła się na szóstej pozycji. Reszta spotkań 13. kolejki zostanie rozegrana w sobotę i niedzielę 15/16 listopada.