Mazovia jesienią bez porażki

Bez porażki rundę jesienną w skierniewickiej klasie okręgowej zakończyła Mazovia Rawa Mazowiecka. Spadkowicz z IV ligi łódzkiej wygrał w meczu 13. kolejki z Macovią Maków 3:0 (2:0). Tym samym piłkarze z Rawy Mazowieckiej utrzymali pierwszą pozycję i wywalczyli tytuł mistrza jesieni.

Gospodarze objęli prowadzenie w 28. minucie po bramce Roberta Ornafy. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Tomasz Stasiewicz. W drugiej połowie Mazovia kontrolowała przebieg gry. W 85. minucie wygraną przypieczętował Rafał Bednarek, który pewnie wykorzystał rzut karny. Swoje spotkanie wygrali też depczący po piętach liderom piłkarze z Chąśna. Olimpia po dwóch golach Dominika Kotlarskiego i jednym Sebastiana Lenarczyka wygrała 3:1 z Vagatem Domaniewice. Poniżej przedstawiamy komplet wyników weekendowych spotkań.