Nieudany rewanż młodego Bełchatowa

Piłkarze GKS Bełchatów przegrali z Legią Warszawa 1:4  (1:1) w rozegranym awansem meczu 16. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tym samym warszawianie umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli, a GKS pozostał na piątej pozycji.

W pierwszym meczu rozegranym w drugi weekend sierpnia GKS przegrał w Warszawie 0:3. Wszyscy liczyli na wielki rewanż. Zaczęło się znakomicie dla gospodarzy. Po bramce Albina Maciejewskiego w 17. minucie bełchatowianie prowadzili 1:0. Dziesięć minut później wyrównał jednak Grzegorz Tomasiewicz. W drugiej połowie dzielili i rządzili przyjezdni. Piłkarze ze stolicy wyszli na prowadzenie w 63. minucie po trafieniu Arkadiusza Górki, a w końcówce po dwóch golach Filipa Karbowego ustalili końcowy rezultat na 4:1.

W drugim meczu Łódzki Klub Sportowy doznał druzgocącej wyjazdowej porażki z innym warszawskim klubem Polonią. Łodzianie przegrali z Czarnymi Koszulami 0:5 jeszcze przed przerwą tracąc wszystkie bramki.