AKTUALNOŚCI
W Lechii bez kadrowej rewolucji

Nie będzie wielkich zmian kadrowych w drużynie Lechii Tomaszów. Działacze klubu wierzą w to, że dobre przygotowanie drużyny będzie procentowało w rundzie wiosennej III ligi łódzko-mazowieckiej i zespół Dariusza Rogulskiego zaprezentuje się kibicom ze znacznie lepszej strony.

Promocja plecaki sportowe keeza

Mamy zaplanowanych aż jedenaście gier kontrolnych, a zajęcia zaczynamy już 5 stycznia. Jeśli chodzi o zmiany kadrowe to nie przewidujemy żadnej rewolucji. Szukamy napastnika i jednego młodzieżowca. Nikt z klubu na chwilę obecną nie odchodzi – powiedział Adam Król, dyrektor sportowy Lechii.

Na testach w Górniku Łęczna przebywał ostatnio Szymon Wiejak, a w Siarce Tarnobrzeg trenował będzie Maciej Prusinowski. – Chłopaki chcą się promować i pokazać w innych klubach. To jednak raczej melodia przyszłości, obaj zostaną w Tomaszowie i będzie grać w Lechii w rundzie wiosennej – dodał Król.

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej tomaszowski zespół zajmuje w trzecioligowej tabeli trzynaste miejsce z dorobkiem 20 punktów w siedemnastu meczach.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Pelikan

Jedno Serce-Jeden Klub

rks-radomsko-keeza