AKTUALNOŚCI
Przemek Macierzyński w Lechii Gdańsk

Przemysław Macierzyński (UKS SMS Łódź) od lutego przyszłego roku dołączy do pierwszej drużyny Lechii Gdańsk. Przemek od dwóch lat gra w piłkę w UKS SMS, w reprezentacji Under 16 strzelił 5 bramek, a w tym roku we wszystkich meczach, w których wziął udział, zdobył ponad 100 goli!

Promocja plecaki sportowe keeza

Ten zdolny napastnik wyłuskany został z drużyn grających w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP 2011-2012. Zdobył w nim 14 bramek i został królem strzelców. Tego samego dnia, kiedy turniej się kończył był telefon z UKS SMS, a krótko potem przeprowadzka do Łodzi w czasie drugiego semestru pierwszej klasy gimnazjum. Trzecią klasę Przemek zakończy korespondencyjnie grając już w Lechii Gdańsk.

– Nie mogę się doczekać gry w Lechii. Oglądałem dużo meczów gdańskiej drużyny i zawsze byłem pod wrażeniem tego wszystkiego: stadionu, kibiców, tego jak dopingują zawodników. Chcę tego wszystkiego doznać sam – powiedział młody zawodnik.

Źródło i zdjęcie: lechia.pl

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
wick

No to SMS bida i nie mogą pewnie związać końca z końcem dlatego też pewnie sprzedają promowanego zawodnika udało się to Wam tylko szkoda chłopaka jeszcze mu dużo brakuję . Dewiza SMS Łódź skusić utalentowanego chłopaka gry w kadrze województwa podpisać umowę i przejąć kartę zawodniczą i figa z makiem płać i płacz a wybrani będą w drużynie i kadrze , a opornych nie chcącym zgodzić z takim układem omijają szerokim łukiem . Pieniądz przesłania Im oczy i wizja promowania swoich zawodników za którym stoi kasa ( np. co łączy zawodnika z Dzierżoniowa z Łodzią czy to nie można nie… Czytaj więcej »

gość>>

to SMS przytulił kasy, fabryka piłkarzy !

rks-radomsko-keeza