AKTUALNOŚCI
Seweryn Michalski znów przy Sportowej

Seweryn Michalski został ponownie zawodnikiem PGE GKS Bełchatów. 20-letni obrońca związał się ze swym macierzystym klubem umową do końca czerwca 2015 roku z opcją przedłużenia o dwa kolejne sezony. To pierwsze zimowe wzmocnienie drużyny przed przyszłoroczną walką o pierwszą ósemkę T-Mobile Ekstraklasy.

Urodzony w 1994 roku Michalski to wychowanek górniczego klubu, który otrzymał od trenera Kamila Kieresia szansę występów w T-Mobile Ekstraklasie w rundzie wiosennej sezonu 2012/13. 18-letni wówczas środowy obrońca wystąpił we wszystkich piętnastu spotkaniach, w których zdobył dwie bramki a dzięki swej postawie otrzymał powołania do młodzieżowej kadry Polski. Udana runda zakończyła się sprzedażą zawodnika do belgijskiego KV Mechelen. W Jupiler Pro League młody Polak zagrał jednak tylko raz, a wiosną tego został wypożyczony do Jagiellonii Białystok, gdzie także zaliczył jeden występ w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Wysoki obrońca, po rozwiązaniu kontraktu z Mechelen, przeszedł w Polsce badania medyczne, po których 12 listopada rozpoczął treningi z pierwszą drużyną PGE GKS Bełchatów.

Źródło: gksbelchatow.com

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza