Reprezentacja ŁZPN lepsza od GKS

Reprezentacja Łódzkiego Związku Piłki Nożnej (rocznik 2000) przebywająca na zgrupowaniu w Kleszczowie rozegrała spotkanie sparingowe z GKS Bełchatów (rocznik 1999). Kadrowicze okazali się lepsi od swoich rok starszych kolegów z Bełchatowa i wygrali 3:2 (2:0).

Rozegrano dwie połowy po 40 minut. W pierwszej odsłonie i na początku drugiej skuteczniejsi byli reprezentanci ŁZPN. Już w 10. minucie do siatki GKS trafił Mateusz Lis. Kwadrans później na 2:0 podwyższył Krzysztof Przybylak. Po zmianie stron trzeciego gola dla kadrowiczów strzelił natomiast Michał Janiak. Brunatni zdołali odpowiedzieć  bramkami Aleksandra Michalskiego w 65. i 79. minucie.

Reprezentacja ŁZPN na zgrupowaniu przebywa od soboty 13 grudnia do piątku 19 grudnia. W czwartek kadrowicze rozegrają jeszcze jeden sparing z drużyną Omegi Kleszczów.