Rekord za silny dla Junior Hurtapu

Na ćwierćfinale swoją przygodę w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-20 zakończyli piłkarze Junior Hurtap Łęczycy. Młodzi łęczycanie po dramatycznym pojedynku dopiero po dogrywce przegrali 3:5 (0:1, 3:3) z Rekordem Bielsko-Biała.

Od samego początku zaznaczyła się przewaga piłkarzy z Bielska-Białej. Rekord szybko wyszedł na prowadzenie i kontrolował przebieg gry. Po dwudziestu minutach Junior Hurtap przegrywał 0:3 i wydawało się, że losy tego pojedynku są już dawno rozstrzygnięte. Tymczasem łęczycanie w przeciągu dwóch minut strzelili za sprawą Krystiana Osińskiego dwa gole, a na piętnaście sekund przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadzili do remisu. Na listę strzelców wpisał się Michał Szymczak.

W dogrywce więcej zimnej krwi i sił mieli piłkarze Rekordu. Bielszczanie w jednej minucie strzelili dwie bramki, które dały im awans do półfinału.