AKTUALNOŚCI
Kadra PGE GKS na zgrupowanie

W nocy z czwartku na piątek PGE GKS Bełchatów rozpocznie podróż na zgrupowanie do Turcji, gdzie rozegra między innymi cztery mecze towarzyskie. „Brunatni” będą przygotowywać się na obiektach hotelu Miracle Resort w Antalyi. Do Turcji trener Kamil Kiereś powołał trzydziestu zawodników.


keeza komplety sportowe

Już dwa dni po przylocie do Antalyi, „Brunatni” zmierzą się w Belek o 16:00 polskiego czasu z 6. obecnie zespołem chorwackiej ekstraklasy, RNK Split. W czwartek 29 stycznia bełchatowianie zagrają z serbskim FK Rad, który zajmuje po jesieni 10. miejsce w serbskiej lidze.

Trzecim sparingpartnerem ekipy trenera Kamila Kieresia będzie 2 lutego występujący w najwyższej lidze Kazachstanu FK Taraz, który przygotowuje się do nowego sezonu (liga gra w systemie wiosna-jesień).
Na deser PGE GKS Bełchatów zmierzy się z najbardziej rozpoznawalnym klubem spośród rywali w Turcji. Na dzień przed wylotem, czyli 3 lutego, bełchatowianie zagrają z aktualnym mistrzem Słowenii NK Maribor.

Kadra PGE GKS Bełchatów na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Paweł Lenarcik, Arkadiusz Malarz, Emilijus Zubas.

Obrońcy: Paweł Baranowski, Adrian Basta, Marcin Flis, Seweryn Michalski, Adam Mójta, Alexis Norambuena, Szymon Sawala, Mateusz Szymorek, Błażej Telichowski, Piotr Witasik.

Pomocnicy: Grzegorz Baran, Robert Dadok, Pavel Komolov, Maciej Małkowski, Michał Mak, Kamil Poźniak, Andreja Prokić, Patryk Rachwał, Damian Szymański, Kamil Wacławczyk, Łukasz Wroński, Paweł Zięba.

Napastnicy: Dawid Flaszka, Bartłomiej Bartosiak, Sebastian Olszar, Arkadiusz Piech, Bartosz Ślusarski.

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments