Remis Sokoła Aleksandrów z rewelacją jesieni

Remisem 2:2 (1:1) zakończyło się spotkanie sparingowe Sokoła Aleksandrów z Nerem Poddębice. Dla obu zespołów był to pierwszy oficjalny sprawdzian formy w tym roku. Pojedynek był wyrównany, a trenerzy obu drużyn dali szansę występu wszystkim zawodnikom występującym na boisku w rundzie jesiennej.

Już w pierwszej minucie po podaniu Szymona Sobańdy piłkę do siatki Sokoła posłał Igor Swiątkiewicz. Gospodarze wyrównali pół godziny później. Michała Sokołowicza pokonał Łukasz Chojecki. Napastnik zielono-białych kwadrans później mógł po raz drugi wpisać się na listę strzelców. Pod dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne i uderzeniu głową piłka odbiła się jednak od poprzeczki.

Po przerwie w szeregach obu drużyn zaszły spore zmiany personalne. Lepiej w drugą odsłonę weszli aleksandrowianie, którzy opanowali środek boiska. Efektem tego była bramka strzelona w 75. minucie przez Damiana Knerę. Piłkarze z Poddębic nie zamierzali składać broni. Dziewięć minut później wyrównał Joachim Pabjańczyk. Remis utrzymał się już do końcowego gwizdka.

Sokół Aleksandrów – Ner Poddębice 2:2 (1:1)
Łukasz Chojecki 30, Damian Knera 75 – Igor Świątkiewicz 1, Joachim Pabjańczyk 84

Sokół: Karolak – Bierżyński, Woźniczak, Gajewski (70′ Indraszczyk), Kwiatkowski (65′ Urbanowicz) – Knera, Zwoliński (85′ Pecyna), Pękała (65′ Wrzesiński, 85′ Rogalski), Wrzesiński (46′ Łągiewczyk) – Obi Uche (46′ Kuchciak), Chojecki (85′ Bistuła).

Ner: I połowa: Sokołowicz – Stajewski, Dopierała, Pietrzak, Jarczewski – Woźniak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Świątkiewicz – Sobańda, Nowak, II połowa: Marciniak – Bąk, Dopierała, Stajewski, Jarczewski – zawodnik testowany, Pabjańczyk, Rachubiński, zawodnik testowany, zawodnik testowany – Świątkiewicz.