Koncert strzelecki Lechii Tomaszów

Znakomicie w swoim kolejnym meczu kontrolnym zagrali piłkarze Lechii Tomaszów. Podopieczni Dariusza Rogulskiego rozgromili mistrza rundy jesiennej IV ligi łódzkiej – Zawiszę Rzgów 8:2 (4:0). Tomaszowianie dominowali przez całe spotkanie, a losy pojedynku rozstrzygnęli właściwie już po pierwszej odsłonie.

Strzelaninę w 18. minucie rozpoczął Jardel Cruz. Niecały kwadrans później na 2:0 podwyższył Marcin Mirecki, a przed przerwą do siatki rywali trafili jeszcze: Kamil Szymczak i Kamil Cyran.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. W dalszym ciągu przewaga należała do gospodarzy, którzy konsekwentnie strzelali kolejne bramki. Po raz drugi na listę strzelców wpisali się: Cruz i Mirecki. W 60. minucie drogę do siatki rywali znalazł jeszcze Andrzej Dolot, a po nim Dawid Stańdo. Rzgowianie zdołali odpowiedzieć jedynie dwoma golami Patryka Różalskiego.

Lechia Tomaszów – Zawisza Rzgów 8:2 (4:0)
Bramki: Jardel Cruz 18, 55, Marcin Mirecki 30, 77, Kamil Szymczak 38, Kamil Cyran 39, Andrzej Dolot 60, Dawid Stańdo 82 – Patryk Różalski 75-karny, 76)

Lechia: I połowa: Holewiński – Matysiak, Matuszczyk, Cyran, Milczarek – Potkowski, Szymczak, Wiejak, Prusinowski – Cruz, Mirecki, II połowa: Grajber – Grobelny, Dolot, Majchrowski, Marciniak – Witek, Żytek, Iwańczuk, Witczak – Stańdo, Cruz (70′ Mirecki).

Zawisza: Wawrzyński – Tonn, Polit, Nawrocki, Mordalski – Wałęski, Skupiński, Siewierski, Jóźwiak – Marcioch, Wiśniewski, na zmiany wchodzili: Chmielewski, Płuciennik, Różalski, Bogołębski, Mielczarek, Górski, Czernik, Sulikowski.