Orzeł Cup dla Środy Wielkopolskiej

Polonia Środa Wielkopolska wygrała turniej Orzeł Cup 2015, który rozegrany został w hali sportowej w Pabianicach. W zawodach wzięło udział dwanaście drużyn. W finale Polonia pokonała Widzew Łódź 7:1. Do ciekawej konfrontacji doszło w 1/2 finału. Widzew okazał się lepszy w meczu derbowym od ŁKS.

Nie miał szczęścia Orzeł Piątkowisko. Gospodarze turnieju już w ćwierćfinale trafili na późniejszego zwycięzcę i po zaciętej walce przegrali 0:2. Ostatecznie zajęli ósme miejsce.

Ignacy Dawid – Widzew Łódź

Polonia Środa Wielkopolska: Wiktor Król, Janusz Kasprzyk, Filip Półrolniczak, Aleksander Kluczyński, Wiktor Moroz, Adam Rozwora, Kacper Cyka, Michał Kościelniak, Kamil Tabaczka. Trener: Mariusz Kułak

Widzew Łódź: Ignacy Dawid, Adrian Grausam, Jakub Zabawski, Oskar Sołtys, Krystian Kaźmierczak, Seweryn Zober, Maciej Schmidt, Szymon Jaros. Trener: Artur Ważny

ŁKS Łódź: Kamil Sobolewski, Jakub Marchwicki, Jakub Podgórski, Jakub Cieślicki, Ricardo Do Nascimento, Bartosz Bergel, Filip Adamczyk, Igor Krzyżanek. Trener: Radosław Bienias

Jednym ze sponsorów turnieju Orzeł Cup 2015 były firmy Tomadex i Keeza z Aleksandrowa Łódzkiego.