Zakończyli porażką z Gaz Metanem

W ostatnim meczu podczas zgrupowania w Turcji Widzew Łódź przegrał z rumuńskim Gaz Metan Medias 0:2. Obie bramki zespół rywali zdobył w pierwszej połowie spotkania. Wcześniej Widzew wygrał z Sao Carlos 2:0 i przegrał 0:2 z Vardarem Skopje oraz 1:2 z Al Ahly Trypolis.

Dwukrotnie Dino Hamzicia pokonał Alexandru Curteanu. Pierwszą bramkę zdobył z rzutu karnego, a drugi raz trafił do siatki po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. W drugiej połowie mecz się wyrównał, a Widzew miał dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Sztuka ta jednak nie udała się ani Mariuszowi Rybickiemu ani Damianowi Warchołowi. Widzew wraca więc do kraju, a w planach ma jeszcze drugie zgrupowanie w Uniejowie.

Widzew Łódź – Gaz Metan Medias 0:2 (0:2)

Widzew: Hamzić (Perdjić)- Wrzesiński (Kimura), Kasperkiewicz, Nowak, Zgarda –  Rozwandowicz (Injac), Kwiek, Nishi (Warchoł), Rybicki, Batrović (Kowal) – Janiec (Bernhardt).

Źródło: widzewlodz.pl