Remis Warty Działoszyn z Polonią Poraj

Wicelider IV ligi łódzkiej zremisował z Polonią Poraj 1:1 (0:0) w meczu kontrolnym podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Warta Działoszyn prowadziła po golu Łukasza Bąkowicza, ale na kwadrans przed końcem straciła gola i ostatecznie zremisowała.

Bąkowicz na listę strzelców wpisał się w 55. minucie. Piłkę po jego strzale do bramki skierował golkiper Polonii. Wcześniej trzech klarownych sytuacji nie wykorzystał Michał Nowacki. Piłkarzom z Poraja udało się wyrównać w 73. minucie. W końcówce działoszynianie nie zdołali już strzelić zwycięskiego gola i mecz zakończył się remisem 1:1.

Warta Działoszyn – Polonia Poraj 1:1 (0:0)