Pewna wygrana Pelikana Łowicz

Pelikan Łowicz wygrał z trzecioligową Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:1 (2:1) w swoim drugim meczu kontrolnym podczas okresu przygotowawczego. Już po pierwszym kwadransie podopieczni Bogdana Jóźwiaka prowadzili 2:1. Wynik spotkania ustalił w 56. minucie Michał Żółtowski.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił już w 9. minucie Robert Kowalczyk. Była to odpowiedź na trafienie Pogoni, która w 8. minucie objęła prowadzenie po strzale Damiana Jaronia. Pięć minut później drugiego gola zdobył Marcin Nowak. Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się jeszcze Michał Żółtowski i Pelikan wygrał z Pogonią 3:1.

Następny sparing łowiczanie rozegrają w najbliższą środę 4 lutego. Zmianie uległ przeciwnik Pelikana. Początkowo biało-zieloni mieli zagrać z drugoligową Legionovią Legionowo, ale ostatecznie zmierzą się w Kleszczowie o godzinie 16:30 z miejscową Omegą.

Pelikan Łowicz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 (2:1)
Bramki dla Pelikana: Robert Kowalczyk 9, Marcin Nowak 14, Michał Żółtowski 56

Pelikan: P. Perzyna (46’ Dawid) – M. Perzyna, Bojaruniec, Wawrzyński, Nowak – Mycka (46’ Broniarek), Kiwała (46’ Ceglarz), Bończak (K. Kowalczyk), Adamczyk – Kosiorek (46’ Żółtowski), R. Kowalczyk (46’ Narożnik).