Gatta Zduńska Wola nie pobiła Rekordu

Gatta Zduńska Wola przegrała w meczu na szczycie z Rekordem Bielsko-Biała 2:3 (0:0) w ramach 14. kolejki Futsal Ekstraklasy. Zduńskowolanie prowadzili z obecnymi Mistrzami Polski już 2:0, ale w końcówce oddali inicjatywę rywalom i ostatecznie trzy punkty pojechały do Bielsko-Białej.

Po pierwszej odsłonie obie drużyny na przerwę schodziły przy bezbramkowym remisie. Druga połowa znakomicie rozpoczęła się dla gospodarzy. W 24. minucie pierwszego gola strzelił Daniel Krawczyk. Chwilę później na 2:0 podwyższył Michał Szymczak. Pewni siebie piłkarze Gatty dali się jednak zaskoczyć. W ciągu zaledwie pięciu minut rywale zdołali strzelić trzy bramki całkowicie odwracając losy tego pojedynku. Rekord wygrał ostatecznie 3:2 i zmniejszył stratę punktową do futsalowców ze Zduńskiej Woli do pięciu punktów.

Gatta Zduńska Wola – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (0:0)
Daniel Krawczyk 24, Michał Szymczak 28 – Wojciech Łysoń 34, Artur Popławski 37, Jan Janovsky 38

Gatta: Dariusz Słowiński – Krzysztof Adamski, Marcin Stanisławski, Daniel Krawczyk, Marcin Olejniczak, Igor Sobalczyk, Michał Marciniak, Rafał Niewiadomski, Mariusz Milewski, Jan Rojek, Michał Szymczak, Marcin Szewczyk.