Dziewięć bramek Boruty Zgierz

Aż dziewięć bramek w swoim kolejnym meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego strzelił Boruta Zgierz. Czwartoligowiec rozgromił 9:0 (5:0) występującą w łódzkiej klasie okręgowej drużynę Termów Uniejów. Pojedynek został rozegrany na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie.

Prawdziwą strzelaninę rozpoczął już w 7. minucie Radosław Wiaderkiewicz. W pierwszej odsłonie Boruta zdobył jeszcze pięć bramek. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Patryk Pietrasik i trzykrotnie Sebastian Ceglarz.

Na tym jednak piłkarze ze Zgierza nie mieli zamiaru kończyć. W drugiej połowie ponownie do siatki uniejowskich Termów trafili: Pietrasiak i Ceglarz. Swój udział w wyniku miał również Wojciech Banaszczyk, który strzelił bramkę w 65. minucie. Odmłodzony Boruta nie dał żadnych szans okręgowiczanom i odniósł wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo.

Termy Uniejów – Boruta Zgierz 0:9 (0:6) – mecz w Uniejowie
Radosław Wiaderkiewicz 7, Patryk Pietrasiak 41, 44, 68, Sebastian Ceglarz 25, 37, 43, 80, Wojciech Banaszczyk 65

Boruta: Ilnicki – Antczak, Sadłecki, Antosik, Plewka – Baszczyński, Ceglarz, Niewiadomski, Wiaderkiewicz – Snita, Pietrasiak, na zmiany wchodzili: Kaźmierski – N. Błaszczyk, A. Błaszczyk, Olesiński, Banaszczyk, Wrzosko.