Ner Poddębice też nie dał rady Górnikowi

Nie mogą pokonać siódmej drużyny grupy południowej IV ligi wielkopolskiej – Górnika Konin drużyny z naszego regionu. Po trzecioligowym Sokole Aleksandrów z piłkarzami z Konina nie potrafili wygrać piłkarze Neru Poddębice (IV liga łódzka). Podopieczni Piotra Szarpaka zremisowali w Byczynie z Górnikiem 1:1.

Przyjezdni od pierwszego gwizdka zaskoczyli gospodarzy. Górnik po ponad kwadransie gry za sprawą Przemysława Skubiszewskiego objął prowadzenie. Poddębiczanie starali się wyrównać, ale przed przerwą im się to nie udało. Rywale skutecznie grali w obronie i starali się trzymać piłkę z dala od własnego pola karnego.

Po przerwie Ner osiągnął minimalną przewagę, ale długo nie potrafił trafić do siatki. Dopiero w 73. minucie Łukasza Jaskólskiego głową pokonał Olaf Okoński. Mimo jeszcze kilku dobrych okazji Nerowi nie udało się strzelić zwycięskiego gola.

Ner: Marciniak – Tonn, Gniadek, Dopierała – Jurkowski, Woźniak, Bogołębski, Kubiak, Rachubiński, Jarczewski – Pabjańczyk, II połowa: Sokołowicz – Owczarek, Gniadek, Stajewski – Jarczewski, Rachubiński, Bogołębski, Świątkiwicz, Stasiak, Nowak – Pabjańczyk, Okoński.

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl