Włókniarz Moszczenica wygrał w Gorzkowicach

Czwartoligowy Włókniarz Moszczenica wygrał z GUKS Gorzkowice (piotrkowska klasa okręgowa) 4:1 (4:0) w swoim kolejnym wyjazdowym meczu kontrolnym podczas okresu przygotowawczego. Trzynasta drużyna IV ligi łódzkiej zdecydowanie dominowała szczególnie w pierwszej połowie, w której strzeliła rywalowi cztery gole.

Spotkanie zostało rozegrane na naturalnej płycie boiska w Gorzkowicach. Od samego początku Włókniarz narzucił swój styl gry i konsekwentnie punktował gospodarzy. W 8. minucie po raz pierwszy do siatki GUKS trafił Sławomir Stańczyk. Kilka minut później na listę strzelców wpisał się Adrian Janiec. Jeszcze przed przerwą dwukrotnie golkipera rywali pokonał Daniel Olejnik.

Po zmianie stron na placu gry w szeregach drużyny z Moszczenicy pojawili się zmiennicy. Wyraźnie wpłynęło to na przebieg rywalizacji. Włókniarz nadal posiadał przewagę, ale więcej do powiedzenia mieli gospodarze. W końcówce GUKS Gorzkowice strzelił honorowego gola, ale był to jedyny akcent strzelecki dziesiątej drużyny piotrkowskiej okręgówki.

GUKS Gorzkowice – Włókniarz Moszczenica 1:4 (0:4)